Steg 1: Välj produkter

Lägg till din första produkt för att börja med

Steg 2: Invänta offerter

Vi samlar in återförsäljarnas förslag, tar normalt inom 24 timmar.

Steg 3: Välj offert

Välj den återförsäljare som ger er bäst pris och villkor utifrån ert behov.

Så fungerar det

Steg 1
Välj produkter/tjänster
Lägg till en eller flera produkter i din offertförfrågan.
Steg 2
Invänta offerter
Vi samlar in återförsäljares förslag och presenterar upp till sex offerter.
Steg 3
Välj offert
Välj den återförsäljare som ger er bäst pris och villkor utifrån ert behov.

Välkommen till Pressa

Steg 1
Välj produkter/tjänster
Lägg till en eller flera produkter i din offertförfrågan.
Steg 2
Invänta offerter
Vi samlar in återförsäljares förslag och presenterar upp till sex offerter.
Steg 3
Välj offert
Välj den återförsäljare som ger er bäst pris och villkor utifrån ert behov.

Tillverkare UbiquitiTillv.art.nr UF-SM-10G-S

Ubiquiti U Fiber Single-Mode

SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) 10 GigE 10GBASE-BiDi (paket om 2)


Snabbfakta

Nätverk / Typ SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Nätverk / Formfaktor Insticksmodul
Nätverk / Datalänkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Header / Produktlinje Ubiquiti U Fiber
Header / Modell Single-Mode
Header / Märke Ubiquiti
Header / Tillverkare Ubiquiti

Opressat pris

Ca 1 876 kr st exkl. moms

Prisindikationen på denna produkt är ett genomsnitt på marknadspriset.

Begär offert och låt över 80 IT-återförsäljare konkurrera om att ge dig bästa pris.

Produktbeskrivning

Varumärke

Ubiquiti

Specifikationer

Nätverk

Typ SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Formfaktor Insticksmodul
Datalänkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Typ av kablage Ethernet 10GBASE-BiDi

Header

Produktlinje Ubiquiti U Fiber
Modell Single-Mode
Märke Ubiquiti
Tillverkare Ubiquiti
Förpackad kvantitet 2

Specifikationer

Nätverk

Typ SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Formfaktor Insticksmodul
Datalänkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Typ av kablage Ethernet 10GBASE-BiDi

Header

Produktlinje Ubiquiti U Fiber
Modell Single-Mode
Märke Ubiquiti
Tillverkare Ubiquiti
Förpackad kvantitet 2